در ابتدا باید بدانید که وبسایت مغز و مرکز بازاریابی آنلاین به شمار می آید و اگه به تمام صفحه های مجازی توجه کنید میبینید که اکثر فعالیت ها در آنها قصد دارند شما را برای ورود به سایت راهنمایی کنند تا بازدید وبسایت افزایش یابد و هدف اصلی وبسایت این است که دنبال کنندگان را به مشتری تبدیل کند. وبسایت  ویترین یک کسب و کار و یکی از فاکتورهای مهم برای حضور در فضای آنلاین می باشد

ما صرفا طراحی سایت انجام نمی دهیم مسیر موفقیت شما را در فضای آنلاین را طراحی می کنیم

لزوم داشتن سایت

_
یک سایت بد در حقیقت باعث میشه شما برای روش های اشتباه هزینه های زیادی بکنید که در نهایت نتیجه ای ندارد چون نمیتواند دنبال کنندگان شمارو به مشتری تبدیل کند پس هرچه وبسایت شما بهتر باشد و بهتر کار کنید دنبال کنندگان بیشتری به مشتری شما تبدیل میشن و بستگی هم ندارد که شما در چه بخش هایی مشغول به کار هستید ؛ فروشگاه آنلاین ؛ فروشنده لوازم مختلف یا حتی خانه ساز. طراحی یک وبسایت، علاوه بر دانش فنی، نیازمند تجربه و ارائه راه حلی دقیق است. از آنجا که هر کسب و کاری فرمول موفقیت خاص خود را دارد در فضای آنلاین دارد ، مشکات با تحلیل کسب و کار، راه حلی  با کمترین درصد خطا را برای طراحی وبسایت و پشتیبانی ارائه می‌کند.

چرا مشکات؟

_

کاری که شما باید انجام بدهید این است که به دنبال یک مجموعه جدی و مطمئن و حرفه ای در زمینه طراحی سایت بگردید خب؛ اینجا دقیقا جایی هست که تیم مشکات وارد میشه. ما میتوانیم در هفت مرحله اصولی یک سایت عالی برای کسب و کارتان طراحی کنیم.طراحی و پیاده‌سازی یک سایت شامل 6 مرحله اصلی است. ما بدون انجام مراحل زیر از طراحی سایت شما معذوریم!!
چرا که معتقدیم:
خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج

مرحله اول : آنالیز کردن

اولین چیزی که لازمه برای سایت جمع آوری اطلاعات و شناخت مواردی همچون علت ساخت سایت، هدف نهایی سایت، هدف مشتری سایت میباشد

مرحله دوم : برنامه ریزی

برنامه ریزی شامل نقشه سایت، بنیاد سایت و تکنولوژی های مورد نیاز است

مرحله سوم: طراحی

در طراحی سایت بجز استفاده از مدل های سه بعدی سایت، سبک های بصری و فاکتورهای  UI و UX نیز استفاده می شود

مرحله چهارم:محتوا

یکی از مهم ترین بخش ها در سایت انتخاب درست متن و عکس و فیلم نه تنها برای مخاطبان بلکه برای موتور های جستجو می باشد.

مرحله پنج:بهینه سازی

ما همه ی روش های حرفه ای رو امتحان میکنیم.امتحان فنی، سازگاری سایت با رفتار مخاطبو از خودمان میپرسیم که آیا سایت ما به سمت هدف خود در حال حرکت است یا خیر؟

مرحله ششم:توسعه و گسترش

بعد از ساخت و طراحی سایت کار ما هنوز تمام نشده مانیتورینگ، درست کردن مشکلاتی که درون سایت بوجود میاد و همین طور اگه دلتون میخواد ما میتونیم وظیفه نگهداری و مراقبت از سایت شمارو بر عهده بگیریم

مشاوره بگیرید

_
شروع هر کاری، فوت و فن مخصوص به خود را دارد!
قبل از اینکه در مورد طراحی یک سایت اینترنتی برای کسب و کارتان تصمیمی بگیرید، احتیاج به یک مشاور حرفه‌ای و صادق دارید. برای طراحی یک سایت، گزینه‌های زیادی از انتخاب اشخاص یا شرکت های مختلف پیش رو دارید که ممکن است قیمت‌ها و کیفیت‌های متفاوت آن‌ها باعث شود کار برای تصمیم شما سخت شود. به همین دلیل دانستن اطلاعات اولیه و ضروری در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است.
اگر قصد طراحی وب سایت دارید، مشاوران مشکات می‌توانند در واقعیت بخشیدن به تصویر ذهنی شما از کسب و کارتان کمک کرده و شما را در راه رسیدن به اهداف تجاری تان یاری نمایند.

مشاوره و سفارش طراحی سایت

مشاوره رایگان 85 40000 0919