جالب است بدانید که موتورهای جستجو 93% از فعالیت های آنلاین رو شامل می شود.ماهانه گوگل بیشتر از 80 میلیارد جستجو دارد و قطعاً بالای 90% درصد از کاربران به ده صفحه اول نتایج جستجو مراجعه می کنند، پس اگر سایت کسب و کار شما در صفحات اول گوگل نباشد شما درصد خیلی کمی برای دیده شذدن دارید و این برای هر کسب و کاری فاجعه محسوب می شود زیرا امروزه دیده شدن در کسب وکار به معنای فروش بیشتر و برندسازی مناسب است.

بهترین مکان برای گذاشتن یک جسد صفحه دوم گوگل است.

لزوم استفاده از سئو

_

اگر از گروه ها و افراد با تجربه سوال کنید متوجه می شوید که سئو سایت مهمترین بخش در افزایش قدرت فروش و برند سازی به حساب می آید و هدف از سئو افزایش رتبه،ترافیک و بازدهی سایت می باشد که تیم مشکات با استفاده از تجربه و تخصص خود در زمینه ی سئو سایت ، سئو محتوا و سئو ورد پرس کسب و کار شمارو رونق می بخشد و کسب و کارتان را یک پله از رقیبان جلو می اندازد.

1.چگونه می توانم یک سئو خوب داشته باشم؟

برای داشتن سئو خوب نیاز به ساخت محتوای متنی خوب داشته باشید که تیم مشکات به صورت حرفه ای برای شما در تمام بخش ها محتوا سازی میکند

2.چقدر زمان برای رسیدن سایت من به بالای لیست جستجو لازم است؟

همانطور که می دانید گوگل برای بالا بردن سئو سایت بیشتر از 200 فاکتور دارد که می توان با برنامه ریزی دقیقی که تیم مشکات دارد شش الی یکساله سایت خود را در صدر ببینید

3.چقدر باید برای سئو سایت هزینه کنم؟

قیمت استفاده از خدمات سئو تماماً بر اساس اینکه تیم تولید محتوا دارید یا خیر و اینکه کلمات کلیدی مورد نظر شما چیست و سختی کلمات کلیدی مورد نظر به چه صورت هست دسته بندی و محاسبه می شود.

کلمات کلیدی سئو چیست؟

با استفاده از کلمات کلیدی میتوان فهمید که کاربران چگونه یک محصول، خدمت و… مربوط به کسب و کار شما را جستجو می‌کنند. ابزارهای زیادی مانند Google keywordplanner, google adwords, alexa, google trends و… برای به‌دست‌آوردن کلمات کلیدی وجود دارد. انتخاب کلمات کلیدی درست و مناسب باعث می‌شود که بازار هدف و مشتریان را بهتر بشناسیم و در جذب مخاطب هدفمند موفق تر باشیم.

بک لینک در سئو چیست؟

به لینک هایی که سایت های دیگر به سایت شما لینک می دهند بک لینک (Backlink) گفته می شود.بک لینک‌ها بخش مهمی از استراتژی سئو (SEO Strategy) یک سایت هستند. بک لینک گرفتن از سایت های بیشتر و معتبر تر به سایت خود دریافت کنید، یعنی سایت های دیگر اعتبار سایت شما را انزد موتور جستجو افزایش می دهند.

تماست می تونه تحولی در کسب و کارت ایجاد کنه

مشاوره رایگان 85 40000 0919