دیجیتال مارکتینگ

در بین کشورهایی که از اینترنت استفاده می‌کنند، کشور ما ایران در مقام هجدهم قرار دارد. تقریبا ۴۰ میلیون کاربر اینترنتی، بازاری به وسعت نیمی از جمعیت کشور را در اختیار کسانی گذاشته است که کسب و کار خود را به صورت آنلاین اداره می‌کنند.
بسیاری از افراد در مورد لزوم دیجیتال مارکتینگ آگاهی کافی دارند، اما در مورد ماهیت آن اطلاعات صحیحی ندارند. دیجیتال مارکتینگ، به معنای داشتن یک وب سایت، حضور در شبکه‌های اجتماعی یا تبلیغ در سایت‌های پربازدید نیست. بلکه مجموعه از این عوامل و ده‌ها فاکتور دیگر است که در نهایت به ساخت برند شما در دنیای آنلاین منجر خواهد شد.

طراحی و توسعه سایت

_

وبسایت ویترین کسب و کار شماست. هر فردی بعد از دیدن اسم برند شما در خیابان ها یا هر جای دیگر، اولین کاری که انجام می دهد جستجوی نام برندتان در اینترنت می باشد. حال فرض کنید که با جستجو با یک سایت حرفه ای از برندتان مواجه شود، یقینا در تصمیم گیری برای استفاده از خدمات یا محصولاتتان بی تاثیر نخواهد بود ولی فرض کنید نتیجه مناسبی پیدا نکند شما در این بازار پر رقابت یک مشتری را از دست خواهید داد.

سئو و بهینه سازی سایت

_

خدمات سئو به مجموعه ای از فعالیت ها و تکنیک ها گفته می شود که اعمال آن ها بر سایت تان موجب ارتقای رتبه سایت در گوگل می شود. زمانی که رتبه سایت تان در نتایج گوگل بهتر شود مخاطبان هدف بیش تری از سایت شما بازدید می کنند، اعتماد مشتریان به شما بیش تر می شود و فروش تان به طور چشمگیری افزایش می یابد. اگر اقدامی برای انجام سئو سایت تان نکنید رقیبان تان از شما سبقت می گیرند و دیگر حرفی برای زدن در بازار کسب و کارتان نخواهید داشت.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

_

SMM که مخفف عبارت  Social Media Marketing که به معنای بازاریابی رسانه های اجتماعی است،یکی از روش‌های دیجیتال مارکتینگ می باشد که برای هر کسب و کاری می تواند مفید واقع شود. در صورت بازاریابی مناسب در این شبکه‌ها، می‌توانید حجم زیادی از مخاطبان را جذب کرده و به کسب‌وکار خود رونق ببخشید. با توجه به فعالیت بخش زیادی از جامعه در پلتفرم‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، توئیتر و …حضور در این شبکه ها الزامی می باشد.

image

فرمول موفقیت مشکات در دیجیتال مارکتینگ

_
1

تحقیقات بازار

در قدم اول مشخصات بازار هدف در فضای مجازی را ترسیم می‌کنیم. گام بعدی شناسایی رقبای کسب و کار شما در این فضا خواهد بود. در آخر حجم بازار و پتانسیل‌های آن در فضای مجازی را بررسی می‌کنیم.

2

تعیین جامعه هدف

ما باید بدانیم مخاطب ایده‌آل شما کیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟ برای مثال جنسیت و سن مخاطبان شما کدام است؟ شغل آنها چیست؟

3

تعیین کانال های ورودی موثر

برای انتخاب ابزار و کانال مناسب برای شروع تبلیغات، باید بدانیم که مخاطب شما کجاست و با کدام ابزار می‌توانیم مخاطبان کسب و کارتان را بهتر هدف بگیریم؟

4

ایده پردازی و طراحی کمپین

برای هدف‌گیری مخاطبان با به کارگیری خلاقیت، ایده‌ای ناب و جذاب برای کمپین شما خلق می‌کنیم. خلاقیت و یکپارچگی کلید موفقیت کمپین دیجیتال شما است.

5

برنامه ریزی برای حضور

با توجه به نوع کمپین شما و با استفاده از ابزارهای مشخص شده برای هریک از کانال‌ها، به منظور حضور موثر برنامه‌ریزی می‌کنیم.

6

اجرای هریک از اجزای کمپین

برای انتخاب ابزار و کانال مناسب برای شروع تبلیغات، باید بدانیم که مخاطب شما کجاست و با کدام ابزار می‌توانیم مخاطبان کسب و کارتان را بهتر هدف بگیریم؟

آیا برای موفقیت کسب وکارتان به طراحی و اجرای یک کمپین دیجیتال مارکتینگ  نیاز دارید؟

به شما بهترین پیشنهاد را ارائه می دهیم

_

چرا مشکات؟

_

ما در مشکات در تلاش هستیم تا بر اساس اصول دیجیتال مارکتیگ و نیازسنجی درست کسب و کارها را در فضای آنلاین، آنها را به سمتی هدایت کنیم تا صدای برندشان را به خوبی به گوش مخاطبین خود برسانند.از ابتدا تا انتها در کنار شنا هستیم.

مشاوره رایگان

مشاوره های رایگان از ابتدای راه دیجیتال مارکتینگ تا انتهای این مسیر را به صاحبان کسب و کار ها ارائه خواهیم داد.

تیم با تجربه و حرفه ای

سالهاست که تیم مشکات در حال استفاده از روش دیجیتال مارکتینگ است و افتخار داشته است با مجموعه ها وبرندهای زیادی همکاری داشته باشد.

پشتیبانی و خدمات کامل

تیم مشکات در تمام بخش های بازاریابی دیجیتال خدمات و پشتیبانی ویژه ای ارائه می دهد.

زمان بندی و برنامه ریزی مناسب

بازاریابی دیجیتال بخش های مختلفی دارد که تیم ما برای هر بخش برنامه ریزی زمانی در نظر دارد تا بتواند مجموعه را در بازه زمانی معین به اهداف تعیین شده برساند .

تماست می تونه تحولی در کسب و کارت ایجاد کنه.

مشاوره رایگان 85 40000 0919