چرا باید از بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده کنیم؟

در مورد تبلیغات و نقش موثر آن همگی کم و بیش اطلاعاتی داریم. چه این تبلیغات در قالب بیلبوردهای تبلیغاتی باشند، چه تبلیغات داخل روزنامه‌ها، چه تبلیغات تلویزیونی و سایر موارد. با گذر زمان و رشد جامعه از هر نظر، روز به روز به تعداد این تبلیغات افزوده می‌‌شود. برخی در محیط مجازی و به صورت آنلاین اقدام به تبلیغات می‌کنند و برخی دیگر در صدد استفاده از تبلیغات محیطی بر می‌آیند. در همین راستا تبلیغات محیطی در تهران یا سایر شهرها اکنون توسط برخی از شرکت‌ها انجام می‌شود و هر یک از این شرکت‌ها طبق سیاست‌های کاری خود و خط‌مشی‌هایی که دارند عمل می‌کنند.

اما آن‌چه که از اهمیت برخوردار است چرایی تاثیر تبلیغات و نقش آن در عصر حاضر است. ممکن است برخی هنوز بر این باور باشند که تبلیغات نه تنها به رونق کسب و کار نمی‌انجامد، بلکه خود نیز نوعی هزینه‌ی اضافی و نالازم است. هرچند تعداد این افراد اکنون به مراتب بسیار کمتر از گذشته است. هزینه‌ بیلبورد یکی از مسائلی است که شاید گاه مانع آن شود که افراد بتوانند تبلیغات خود را از این طریق انجام دهند.

با نگاهی به بیلبوردهای تبلیغاتی که روزانه در مسیرتان وجود دارد شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که اگر واقعا این تبلیغات موثر نیستند پس دلیل این حجم از تبلیغات چیست؟ چرا در سطح شهر هر روز عده‌ای به پخش تراکت مشغولند و چرا صاحبان برخی مشاغل هزینه تبلیغات محیطی را نوعی سرمایه‌گذاری برای کسب درآمد در آینده و پیش‌نیاز رشد و ترقی خود می‌دانند.

اهمیت تبلیغات در عصر حاضر

اهمیت تبلیغات در عصر حاضر

در این برهه از زمان که تنوع محصولات بیش از پیش به چشم می‌آید و برای بهره‌مندی از مشتریان بیشتر، نیازمند دیده شدن هستیم تبلیغات قطعا گام بزرگی در این جهت خواهند بود. منتهی نه هر تبلیغی. شیوه‌های تبلیغاتی خود از چنان تنوعی برخوردارند که ممکن است افراد برای انتخاب روش تبلیغ محصول خود دچار سردرگمی شوند. از همین رو بهتر است به مراکزی مراجعه کنیم که در این امر تخصص دارند. آژانس تبلیغاتی مشکات که مجری انجام تبلیغات محیطی در تهران و سایر شهر‌های ایران است در این راستا می‌تواند مشکل‌گشا باشد و با ارائه‌ی خدمات متنوع و بی‌نظیر بهترین انتخاب ممکن برای اجرای تبلیغات است.

اهمیت و چرایی تبلیغات محیطی

همان‌گونه که در مقدمه نیز به این مطلب اشاره شد، اهمیت تبلیغات بسیار مهم است. هرچند علیرغم وجود دلایل متعددی که هر یک بر اهمیت تبلیغات محیطی تاکید می‌کنند اما تا نیاز به آن احساس نشود صاحبان مشاغل و موسسات تمایلی به استفاده از آن را ندارند. خواه این امر به دلیل هزینه تبلیغات محیطی باشد یا دلایل دیگر.

اگر تازه وارد یک حرفه شده‌اید یا اندیشه‌های رشد و ترقی کسب و کارتان را در سر می‌پرورانید قطعا فکر و ذکرتان این است که راهی بیابید که بتوانید زودتر به اهداف خود برسید. بعید است که بتوانید در این زمینه عاملی پیدا کنید که بیشتر از آگهی‌ و بیلبورد تبلیغاتی قادر باشد نام برند شما را بر سر زبان‌ها بیندازد. اگر در این امر مصمم باشید و تمام تلاش خود را به کار بگیرید، با کمی خلاقیت در امر تبلیغات می‌توانید در مدتی کوتاه به آن‌چه که شایسته‌ی آن هستید دست پیدا کنید.

بیایید به زمان‌های قبل برگردیم. آن‌ زمان‌ که بسیاری از مشاغل امروزی اصلا وجود نداشتند. دورانی که در آن خبری از بیلبورد و سازه‌های تبلیغاتی نبود. در آن دوران به دلیل کمتر بودن تردد میان شهرها و یا حتی محدود بودن نیازهای بشر، نیاز به تبلیغات حس نمی‌شد. اهالی هر محله یا کوچه‌ای نیازهای خود را از طریق مغازه‌های همان اطراف برطرف می‌کردند. با گذشت زمان و به وجود آمدن امکانات حمل‌ونقل متعدد، مردم کم‌کم روابط خود را گسترش دادند و در همین رفت‌وآمدها، نیازهای جدیدی در آنان به وجود آمد. کسب‌ و کارها گسترش یافت و سبک زندگی تغییر کرد. در همین زمان بود که نخستین مشاغل شروع به تبلیغات کردند. هرچند شیوه‌ی تبلیغات آن‌ها با آن‌چه که امروزه انجام می‌شود بسیار متفاوت بود، اما در نوع خود تاثیرگذار بود.

اکنون و در زمان فعلی بسیاری از کارخانه‌ها در رقابت با محصولات سایر کارخانه‌ها دچار مشکل می‌شوند. آنان از تاثیر نقش تبلیغات محیطی آگاه نیستند. در نظر بگیرید که در جاده هستید و هوا گرم است. روی بیلبوردهای تبلیغاتی ، آگهی یک شرکت آب معدنی را می‌بینید. ناخودآگاه چشمتان به آن می‌افتد و به سبب نیازی که به آب دارید آن اسم جایی در گوشه‌ی ذهنتان حک می‌شود. شاید نه خیلی سریع، اما زمانی ناگهان هنگامی که به یک سوپرمارکت رفته‌اید تا خرید کنید با دیدن نام آن برند، و به دلیل آشنا بودن آن، اقدام به خرید آن محصول کنید. این مورد همان اثر پنهان تبلیغات است. مثال‌های فراوانی از این موارد وجود دارند که می‌توانید در زندگی روزمره‌ی خود نیز نمونه‌های آن را بیابید.

از سویی دیگر برای عرضه‌ی محصولات نیاز به آن دارید که محصول خود را به مخاطبان خود بشناسانید. بدون بیلبورد تبلیغاتی یا تبلیغات محیطی چگونه می‌خواهید این کار را انجام دهید؟ غول‌های تجارت دنیا هم، زمانی گمنام بودند. اما آن‌ها از رقبای خود جلوتر بودند چرا که به اهمیت نقش تبلیغات واقف بودند. همین امر بود که موجب شد برخی نام‌ها بزرگ و بزرگ‌تر و جهانی شوند و برخی دیگر حتی کاملا از یاد بروند.

نیاز به تبلیغات در حقیقت خود در پاسخ به یک هدف بزرگ‌تر یعنی برندسازی پدید آمد. اکنون که برندسازی یکی از مهم‌ترین اهداف هر شرکت یا موسسه‌ای است، تبلیغات محیطی می‌تواند نخستین گام به سوی این امر مهم باشد. بسیار دیده‌ایم که محصولی تازه، در عرض چند ماه و به سبب استفاده از بیلبورد و سازه‌های تبلیغاتی تمام بازار را از آن خود می‌کند و به سرعت رشد می‌کند.

در حقیقت از لحاظ روانی هنگامی که مخاطب یا مشتری نام برند شما را در هر کجا می‌بیند حس اعتمادش جلب می‌شود و دیر یا زود به استفاده از محصولات شما روی می‌آورد. این تکرار نام، خود به برند شدن محصول شما کمک می‌کند و در کنار کیفیت محصول، به عاملی مهم تبدیل می‌شود تا مصرف‌کنندگان نیز به صورت خودخواسته و از سر رضایت به تبلیغ برند و نام شما بپردازند.

هزینه بیلبوردهای تبلیغاتی و تبلیغات محیطی

هزینه‌ تبلیغات محیطی ممکن است در نظر برخی افراد زیاد به نظر برسد اما اگر کمی هوشمندی به خرج دهند در می‌یابند که با هزینه‌ کردن این مبلغ، چندین برابر بیشتر سود خواهند کرد. این امر را می‌توان نوعی سرمایه‌گذاری پنهان تلقی کرد که بسیار به رشد شرکت یا کارخانه‌ی شما کمک می‌کند.

هزینه بیلبورد در تهران با توجه به محل تابلو و نوع آن و با توجه به متراژ کار متفاوت است. هم‌چنین مدت زمان نمایش تبلیغ نیز از دیگر عواملی است که در هزینه تبلیغات تاثیرگذار است.

بخشی از هزینه تبلیغات محیطی در حقیقت صرف آماده‌سازی و چاپ سفارش شما می‌شود. در حقیقت شما برای مدتی مشخص می‌توانید مکان‌هایی که بسیار در دید عموم هستند را اجاره کنید تا محصول خود را در آن‌جا تبلیغ کنید. بیلبورد را اصولا روی پل‌های عابر پیاده و در خیابان‌های شلوغ و پرتردد نصب می‌کنند و از همین رو روزانه تعداد زیادی از افراد می‌توانند تبلیغ شما را ببینند. با یک حساب سرانگشتی به این نتیجه می‌رسید که برخلاف نظر برخی از افراد، این هزینه‌ در قبال میزان وسعت تبلیغ شما واقعا ناچیز به حساب می‌آید.

اکنون که بیش از پیش از اهمیت و تاثیر تبلیغات آگاه شدیم و نیاز به تبلیغات موثر را برای موفقیت هر حرفه ضروری دیدیم باید به دنبال روش اجرای تبلیغات باشیم. از همین روز نیازمند موسسه یا شرکتی هستیم که از ابتدا تا انتهای انجام تبلیغات در کنار ما باشد و ما را در این امر یاری کند.

مرجع تبلیغات محیطی در تهران

مرجع تبلیغات محیطی در تهران

مشکات که یک آژانس تبلیغات محیطی در تهران است، یک مجموعه‌ی کامل و جامع در ارائه‌ی خدمات تبلیغاتی به شمار می‌رود. این آژانس علاوه بر فراهم آوردن ابزار و امکانات دیجیتال مارکتینگ، به صورت ویژه در زمینه‌ی سازه‌ها و بیلبوردهای تبلیغاتی فعالیت می‌کند و در این عر صه حرف اول را می‌زند. این سایت زیرمجموعه‌ی مخصوصی را نیز در زمینه تابلوهای تبلیغاتی دارد. سایت http://4000085.com/ که برای بسیاری شناخته شده است و به عنوان مرجع تابلوهای تبلیغاتی به شمار می‌رود، با ارائه‌ی خدمات بی‌نظیر این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم آورده است تا با جستجوی تابلوها و ثبت درخواست و سفارش خود، نخستین گام را در استفاده از تبلیغات به شکلی موثر بردارند.

آن‌چه که موجب تفاوت این سایت با سایر سایت‌های مشابه می‌شود در حقیقت جامع بودن آن است و همین امر باعث می‌شود که به عنوان یک مرجع معتبر مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از چنین مرجعی قطعا تاثیر مثبتی را روی کسب و کار شما خواهد گذاشت. چرا که خیالتان از بابت کیفیت تبلیغات راحت است و بازخورد خوبی از بیلبورد و سایر سازه‌های تبلیغاتی خواهید گرفت.

در این سایت می‌توانید ویدئوهای تبلیغاتی موجود را مشاهده کنید و از اخبار و اطلاعات و رویدادهای مرتبط آگاه شوید. ساخت سازه‌های تبلیغاتی به همراه نصب و اجرا و نورپردازی آن از مهم‌ترین خدمات این وب سایت به شمار می‌رود. از دیگر خدمات این سایت مرجع می‌توان به مشاوره‌ی تلفنی اشاره کرد که به شما کمک می‌کند تمامی ابهامات و سوالات خود را برطرف کنید و در این راه از بهترین شیوه‌ی تبلیغاتی بهره ببرید.

سازه‌های این شرکت شامل ارائه‌ی استند بادبانی، استرابرد، بیلبورد و عرشه می‌باشند. لیست تعرفه‌ها را به همراه آدرس محل قرارگیری آن‌ها و متراژ می‌توانید داخل این سایت به آدرس http://4000085.com/ مشاهده نمایید. هم‌چنین می‌توانید با ورود به باشگاه مشتریان از خدمات این آژانس تبلیغات محیطی در تهران بیشتر آگاه شوید.

تبلیغات محیطی

بیلبوردبیلبورد در تهرانتبلیغات محیطیهزینه بیلبورد ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *