عکاسی و فیلمبرداری

با دگرگونی های صنعت تبلیغات، مارکتینگ و فروش، نیاز به عکاسی و ساخت تیزر جهت بهتر دیده شدن برند و تولید محتوا به یک نیاز ضروری تبدیل شده است و قیمت های مقرون به صرفه برای کسب و کارها یک دغدغه شده است. اگر شمابه دنبال یک تیم حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری هستید، این بدان معناست که میخواهید تصاویری را خلق کنید که ارزش هنری و یا تجاری داشته باشند.تیم حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری مشکات اینجاست تا این مشکل را حل کند.

عکاسی و فیلمبرداری صرفا به تجهیزات نیست علاقه و دونستن اصول عکاسی مهمتره

عکاسی صنعتی

_

گسترش کسب و کار ها در فضای مجازی، به خصوص اینستاگرام صرفا به نمایش گذاشتن یک عکس ساده از محصولات و خدمات خود نمی تواند تاثیر زیادی در رشد فروش ما داشته باشد.
بازار رقابت داغ شده است.
شما باید با تصاویر خلاق و زیبا با مشتریان خودتان صحبت کنید.
مشکات در کنار شما هست تا این زیبایی را به همراه خلاقیت به تصویر بکشد.

چرا مشکات؟

_

ما در مشکات در تلاش هستیم تا با نیازسنجی درست کسب و کارها را به سمتی هدایت کنیم تا صدای برندشان را به خوبی به گوش مخاطبین خود برسانند.از ابتدا تا انتها در کنار شنا هستیم.

تجهیزات عکاسی به چه صورت هست؟

کوزه گری بدون گل که نمیشه.عکاسی هم بدون تجهیزات حرفه ای یک چیزی کم داره. تیم مشکات از به روز ترین و حرفه ای ترین تجهیزات عکاسی استفاده می کند.

سفارش خود را چگونه ثبت کنم؟

جهت ثبت سفارش خود با مشاوران ما در مشکات تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را تکمیل نمایید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

قیمت های عکاسی به چه صورت هست؟

تعرفه عکاسی با توجه به دسته بندی انتخابی عکاسی(خط تولید، صنعتی، پوشاک و …) و تعداد عکس های درخواستی و مدت زمان همکاری متفاوت خواهد بود.

عکسبرداری برای شبکه های اجتماعی به چه صورت هست؟

ما پیشنهاد می کنیم برای تولید محتوای تصویری سوشال مدیا از پکیج های شبکه های اجتماعی ما استفاده کنید زیرا هم مقرون به صرفه تر خواهد بود و هم تولید محتوای شما اصولی تر و بر اساس تقویم محتوایی انجام می شود و می توانید نتیجه بهتری دریافت کنید.

تیم مشکات

_

حرفه ای ها دور هم
مشکات در تلاش بوده تا با به کارگیری افرادی که عکاسی را به طور علمی و عملی آموخته اند بتواند خلاقیت در عکاسی را به رخ بکشد.

تماست می تونه تحولی در کسب و کارت ایجاد کنه.

مشاوره رایگان 85 40000 0919