صداوسیما

تلویزیون یکی از اثر بخش ترین رسانه ها در طول تاریخ بوده است. رسانه ای که روز به روز برمخاطبان آن افزوده می‌شود و دسترسی گسترده ای به کسب‌وکارها می‌دهد.تلویزیون همیشه با دو کارکرد سرگرمی و خبررسانی خود در بین مردم جایگاه ویژه داشته است.طبق تحقیقاتی در سالهای گذشته تلویزیون معتبرترین رسانه در بین رسانه ها از نگاه بینندگان آن شناخته شده است. همچنین پرنفوذترین و متقاعد کننده ترین رسانه نیز تشخیص داده شده است.

تبلیغات در صدا و سیما به چه صورت هست؟

_

شرکت مشکات یکی از شرکت های همکار و طرف قرارداد با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.
شناخت کامل و دقیق از روند تولید و ضوابط پخش آگهی از صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران و ارائه مناسب‌ترین برنامه برای پخش آگهی، با توجه به جداول برنامه‌های تلویزیونی و تشخیص مخاطبان هدف و همچنین برنامه‌ریزی دقیق از لحظه شروع تولید تیزر تا پایان پخش آگهی و ارائه گزارش خدمات پخش آگهی به مشتریان از جمله خدماتی است که در گروه مشکات ارائه می دهد..

تبلیغات رادیویی 

_

رادیو در میان رسانه های تبلیغی یکی از متداول ترین ابزارها است.رادیو با ویژگی های منحصر به فرد خود نظیر قابلیت سیار بودن، مطابقت با حال و هوای هرفرد و مهم تر از همه درگیری فعالانه مخاطبان با رادیو در برنامه های مختلف، شرایطی برای ایجاد رابطه صمیمانه و با سرعت زیاد میان شرکت ها و مخاطبان ایجاد می‌کند.

تبلیغات رادیویی در کنار تبلیغات تلویزیونی موثر می باشد؟

_

کسب‌و‌کارهایی که تبلیغات تلویزیونی دارند می‌توانند با تبدیل موسیقی متن تبلیغ خود به یک تبلیغ رادیویی از این امکان بهره ببرند.
زیرا تحقیقات ثابت کرده ۷۵٪ مصرف کنندگان با شنیدن تبلیغ رادیویی تصویر آن را در ذهن خود تصور می‌کنند. همچنین در بازاریابی یکپارچه، که ویژگی اصلی در آن دوام است، می‌توان از رادیو بهره برد.در تبلیغات رادیویی نیز همان اصول تبلیغات تلویزیونی (اثر بخشی ، ساعت پخش و …) حاکم است.

جهت مشاوره و تبلیغات با ما در تماس باشید

مشاوره رایگان 85 40000 0919