ساخت و اجرا

به تمام فعالیت های ساخت یک سازه تبلیغاتی مانند طراحی،خرید تجهیزات ،عملیات ساخت و نصب و راه اندازی و روشنایی یک سازه را ساخت و اجرا می نامیم. فرقی ندارد که شما ارگان دولتی باشید یا شخص، تصور کنید که شما نیاز دارید که بستر مناسب برای تبلیغات را در سطح شهر مانند بیلبوردها و عرشه های پل را فراهم کنید هدف تیم مشکات این است که این بستر تبلیغاتی را برای شما آماده کند تا بتوانید با استفاده از فضا و نحوه درست تبلیغات به قدرت فروش و بازاریابی هدف خود دست پیدا کنید.

66

امروزه با توجه به گستردگی معابر، امکان ویژه‌ای برای تدوین استراتژی‌های ارتباطی در حوزه بیلبورد، استند، ماکت، تبلیغات حجمی و … به‌دست‌آمده است.کانون تبلیغاتی مشکات با بهره‌مندی از گروه متخصص و فنی در حوزه طراحی و ساخت و تجهیز انواع سازه‌های تبلیغاتی، بیلبوردهای تبلیغاتی، استرابورد, عرشه پل عابر پیاده، ایستگاه های اتوبوس، بیلبورهای شهری و بین شهری با تجربه 15 ساله خود آماده ارائه خدمات به سازمان، مؤسسات و شرکت‌ها است.

برای ساخت سازه باید مجوز تبلیغات را از شهرداری تهیه کنیم؟

برای ساخت سازه های تبلیغاتی با توجه به موقعیت سازه نیاز به مجوزات مختلفی می باشد مثلا برای سازه های بین شهری نیاز می باشد شما مجوزات لازم را از اداره کل راه و ترابری دریافت کنید.

مدت زمان و هزینه اجرا به چه صورت هست؟

سازه های مختلف زمان اجرا و هزینه متفاوتی خواهند داشت.

انواع سازه هایی که می توانید طراحی و تولید کنید به چه صورت هست؟

تیم مشکات توانایی ساخت و اجرای سازه های تبلیغاتی را دارد اعم از
بیلبوردهای شهری و بین شهری
بیلبوردهای سه وجهی
عرشه های پل عابر پیاده
استرابورد
CLB ها و . .  .

ثبت سفارش به چه صورت است؟

ثبت سفارش برای ساخت سازه نیاز به بازدید از محل مورد نظر و بررسی برای دریافت مجوزات لازم را  دارد.

47

جهت سفارش ساخت سازه های تبلیغاتی با ما در تماس باشید

مشاوره رایگان 85 40000 0919

نمونه کارها

_