تولید محتوا

لازمه ی موفقیت در دیجیتال مارکتینگ  محتوایی جذاب و هدفمند است. اگر هزینۀ زیادی برای تولید محتوا می‌پردازید، اما هیچ استراتژی و برنامه‌ای برای سئوی سایت، ارتباط و جذب مخاطب هدف و توزیع صحیح محتوا نداشته باشید، تلاش‌های شما همچنان بی‌نتیجه خواهد ماند. اگر اعنقاد خاصی برای تعیین استراتژی تولید محتوای خود ندارید و هزینه کردن برای این قسمت را هزینه اضافی می دانید باید صادقانه به شما بگوییم که قریب به 95% از صاحبان کسب و کار با این عقیده قدم به دنیای بازاریابی و تولید محتوا گذاشته اند نه تنها نتایج مناسبی از داشتن سایت و سئو نگرفته اند هم خودشان و هم کاربرانشان را از داشتن سایت بیزار کرده اند و سرمایه های خود را ازدست داده اند و اعتقاد پیدا کرده اند که تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ پاسخگوی کسب و کار آن ها نبوده است.ما درکنارتان هستیم تا محتواهای تصویری و متنی جذاب برای صفحات اجتماعی، سایت و کمپین‌های شما تولید کنیم.

خدمات تولید محتوا

_

چرا مشکات؟

_

نظر ما تولید محتوا اصلا چیزی نیست که بتوان برای همه کسب و کارها و درهر شرایطی و در هر سطحی یه پکیج و یه نسخه کلی بپیچیم و طبق آن پیش برویم و نتیجه مثبتی هم بگیریم.
ما ترجیح میدهیم با مشورت و هم فکری با افراد حرفه ای تیم تولید محتوای خود و با شناخت دقیق و کامل کسب و کار و مخاطبین اهداف برای برند و کسب و کار شما یه پلن و استراتژی خاص در نظر بگیریم.

مشخص کردن هدف تولید محتوا

برای اینکه بتوانیم تمام محتواهای مناسب شما را پیدا کنیم و پیاده سازی بکنیم باید در ابتدا هدف شما از تولید محتوا و اینکه مخاطب شما چه کسانی هستند را به طور تخصصی بررسی خواهیم کرد .

ایده پردازی و خلاقیت

برای اینکه محتوای شما را به گونه ای طراحی می کنیم تا برای تمام قشر های مختلف لذت بخش و جذاب باشد و متناسب با هر بخش توانایی تولید محتوای جذاب و به دل نشین را داشته باشید.

مرجع بودن

ابزارها و نمونه های مختلف مثل ویدیو،پادکست،پست وبلاگ،کتاب الکترونیکی،اینفوگرافیک،تمپلیت با توجه به نیاز و کسب و کار شما انتخاب و استفاده خواهیم کرد.

زمانبندی و برنامه ریزی مناسب

زمانبندی و ایجاد تقویم و استراتژی محتوایی یکی از مواردی است که با وسواس زیادی برای محتوای شما تهیه خواهیم کرد.

تیم حرفه ای و پویا

از ابتدایی مراحل اجرای کمپین های تبلیغاتی یعنی شناخت کسب و کار تا انتهایی ترین مرحله اجرا همواره بهترین و متخصص ترین نیروهای تیم مشکات همراه شما خواهند بود با بتوانید بهترین نتیجه را ازین کمپین به دست آورید.

کیفیت بالای محتوا

کیفیت محتوا و یکتا بودن محتوا را تضمین خواهیم کرد.

تماست می تونه تحولی در کسب و کارت ایجاد کنه.

مشاوره و ثبت سفارش تولید محتوا: 85 40000 0919

واحد تولید محتوای مشکات انواع محتوا را براساس استراتژی بازاریابی محتوایی در قالب پکیج های مختلف و سفارشی انجام می‌دهد.

نکته مهم: دغدغۀ خیلی از صاحبان کسب و کار انتخاب کارشناس تولید محتوا یا نحوه مدیریت برنامه تولید محتوا هست. بسیاری از صاحبان کسب‌وکار نگران آن هستند که با برون‌سپاری بخش تولید محتوا، اسرار سازمانشان از بین برود یا به دلیل نبود نظارت مستقیم بر کار کارشناس تولید محتوا، پروژه به‌خوبی انجام نشود. احتمال می‌دهیم که در گذشته با استخدام یک کارشناس تولید محتوا یا استفاده از فریلنسرهای حوزه تولید محتوا انرژی زیادی (پول و زمان) صرف کرده‌اید و به نتیجه دلخواه نرسیده‌اید. پیشنهاد ما همکاری و استفاده از خدمات تولید محتوای ماست.