تعرفه اجاره بیلبورد اتوبان تهران کرج

اجاره بیلبورد در اتوبان تهران کرج هزینه اضافی یا یک انتخاب هوشمندانه؟

به دلیل اینکه اتوبان کرج تهران یکی از شاهراهای اصلی به حساب می آید و خیلی از افراد در روز برای انجام فعالیت های خود در حال تردد به تهران هستن، حجم بالایی از افراد در حال رفت و آمد هستند.
قبول ندارید؟؟؟
می توانید نگاهی به عکس های ترافیک اتوبان تهران کرج بیندازید تا مطمئن شوید.
همچنین با قرار گرفتن این اتوبان در مسیر های شهرک های مدرن مانند اکباتان و آپادانا و شهرک خاتم الانبیا و…. همراه با ترافیک است به همین دلیل کسانی که از این مسیر در حال گذر هستند با توجه به حجم ترافیک بالا توجه ویژه ای به تابلوهای نصب شده در این اتوبان می کنند و از همین لحاظ سرمایه گذاری برای اجاره بیلبورد در اتوبان تهران کرج بسیار حائذ اهمیت و اثر گذار می باشد و از طرفی این تردد زیاد باعث شده است که این جاده از لحاظ موقعیت تبلیغاتی بسیار مورد توجه قرار گیرد.

چه برند معروفی باشید یا حتی زیادی معروف نباشید و محل کسب و کارتان در غرب تهران و شهرهای منتهی به غرب تهران هست بزرگراه تهران کرج می تواند بهترین گزینه برای تبلیغات محیطی شما باشد زیرا هزینه اجاره در اتوبان تهران کرج به نسبت داخل شهر تهران ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

رزرو بیلبورد در اتوبان تهران-کرج یکی از راه های مطمئن برای دریافت جامعه مخاطبین بالا و متنوع می باشد، این محور مواصلاتی یکی از مسیر های پر تردد تجاری و مسافرتی در قلب کشور می باشد که در نزدیکی بسیاری از کارخانجات و شرکت های صاحب نام ایرانی قرار گرفته است. این یک فرصت طلایی برای معرفی و تبلیغ برای شرکت های نوپا در این منطقه تجاری- صنعتی به شمار می رود و زمینه را برای جذب بازار بزرگی از مصرف کنندگان برای آن ها به راحتی فراهم می کند.

شرکت تبلیغاتی مشکات یکی از مشاوران و مجریان  صاحب نام در حوزه بیلبورد های تبلیغاتی کشور همچون اتوبان تهران-کرج می باشد. شما می توانید با کمک گرفتن از تجربه مشاوران این مجموعه در زمان مناسب به اهداف تجاری خود و برندسازی قابل اطمینانی دست پیدا کنید.با رزرو بیلبورد های تبلیغاتی در مسیر پر تردد اتوبان تهران-کرج بیشترین بازدید را از سوی شهروندان پایتخت نشین می توانید داشته باشید و در زمان کمتری اعتماد بخش بزرگی از جامعه شهری را به سوی خود جلب کنید و بازدهی نسبتا بالایی را از تبلیغات محیطی خود به دست آورید.

تابلوهای تهران کرج

دانلود رایگان

ارسال لینک دانلود

تماس مستقیم با واحد رسانه 

021-77090305-7

تبلیغات محیطی

اجاره بیلبورداجاره بیلبورد اتوبان تهران کرجهزینه اجاره بیلبورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *