تبلیغات محیطی

اگر تازه وارد یک حرفه شده اید یا اندیشه های رشد و ترقی کسب و کارتان را در سر می پرورانید قطعا فکر و ذکرتان این است که راهی بیابید که بتوایند زودتر به اهداف کسب و کارتان برسید.در این زمینه آگهی و تبلیغات محیطی قادر می باشد نام برند شما را بر سر زبان ها بیندازد. اگر در این امر مصمم باشید و تمام تلاش خود را به کار بگیرید، با کمی خلاقیت در امر تبلیغات می توانید در مدتی کوتاه به آنجه شایسته ی آن هستید دست پیدا کنید.تبلیغات بیلبورد هنوز هم می تواند راهی قدرتمند برای ایجاد آگاهی از برند و جذب مشتری باشد.

آژانس تبلیغاتی مشکات با در اختیار داشتن فضاهای تبلیغات محیطی گسترده در نقاط استراتژیک شهر تهران و سایر شهرستان ها، امکان معرفی محصولات و خدمات را به شکلی گسترده و ملی داراست.

بیلبورد و عرشه پل

ارزش این رسانه ناشی از دسترسی به طیف گسترده ای از مخاطبین می باشد که معمولاً در پربازدیدترین  و پرترددترین مکان ها قرار دارند، کانون تبلیغات مشکات با در اختیار داشتن فضای تبلیغات محیطی، به ویژه بیلبورد و عرشه هایی پل در استراتژیک ترین نقاط شهر تهران و سایر شهرستانهای ایران، حجم بالایی از مخاطبان را پوشش می دهد.

تعرفه تبلیغات

بدنه مترو و اتوبوس شهری

این نوع از تبلیغات باعث می‌شود تا یک برند، کالا یا سرویس همیشه در مقابل دید مخاطب قرار بگیرد و در سطح شهر در حال گردش است و این تصویر به خصوص زمانی که مشتری قصد خرید یک کالا را دارد اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

تعرفه تبلیغات

لایت باکس ها و CLBها

لایت باکس ها می توانند درافزایش فروش، صاحبین مشاغل را یاری نمایند.استفاده از تجهیزات تبلیغات دیداری در دنیا رو به افزایش بوده و تکنولوژی در این راستا با سرعت رو به پیشرفت است. ازمزایای استفاده از لایت باکس می توان به صرفه جویی چشمگیر در مصرف انرژی، روشنایی جذب کننده به واسطه استفاده از SMD و تعویض چاپ راحت اشاره نمود.

تعرفه تبلیغات

استرابورد

یک نوع سازه های بادبانی و پرتابل ایستاده یا به عبارت دیگر نوعی استند تبلیغاتی ایستاده است.در حال حاضر به دلیل بالا رفتن تعرفه بیلوردهای تبلیغاتی با اجاره استرابورد با قیمت متناسب می توانند انتخاب مناسب برای معرفی یک برند و خدمات استفاده کرد.
تعرفه تبلیغات

سمپلینگ

یکی از شیوه های تبلیغات بسیار موثر استفاده از سمپل محصولات است. در حال حاضر این شیوه یکی از تاثیرگذار ترین روش های تبلیغ است. فرق نمی کند محصولات شما چه باشد خوراکی یا آرایشی این شیوه را در ابعاد وسیع نیز به کار می برند.
تعرفه تبلیغات

میادین ورزشی

میادین ورزشی یکی از مناسب‌ترین مکان‌ها جهت اجرای کمپین‌های تبلیغات محیطی هستند. تبلیغات در میادین ورزشی پیام شما را در معرض دید مخاطبان مشتاق و هیجان‌زده قرار می‌دهند؛ این امر تنها یکی از دلایلی است که به تداعی بهتر نام برند در ذهن مخاطب کمک می‌کند. مخاطبان حاضر در مسابقات و رویدادهای ورزشی به خوبی پذیرای پیام شما هستند.

تعرفه تبلیغات

رسانه تبلیغات محیطی ضمن بر عهده داشتن رسالت انتقال بی واسطه ی پیام به مخاطبان، پیوستگی چرخه ی حضور رسانه ای را نیز حفظ می کند و در تمام مراحل اطلاع رسانی و تبلیغات، روندی یکنواخت پدید می آورد

چرا مشکات؟

_

ما در مشکات در تلاش هستیم تا با نیازسنجی درست کسب و کارها را به سمتی هدایت کنیم تا صدای برندشان را به خوبی به گوش مخاطبین خود برسانند.از ابتدا تا انتها در کنار شنا هستیم.

مشاوره رایگان

برخلاف انتظار که فکر می کنیم بحث مشاوره و هدایت کسب و کارها در تبلیغات محیطی امری ساده است، مبحثی پیچیده و تخصصی می باید که مشاورتم بخش محیطی مشکات با تخصص چندین ساله خود بهترین مشاوره را به صورت رایگان به کسب و کار ها ارائه خواهد داد.

مانیتورینگ منظم و حرفه ای

مانیتورینگ و ارائه گزارش هفتگی از وضعیت بیلبوردها و ارسال برای کسب و کارها از موضاعت مهم در بخش تبلیغات محیطی می باشد.

مرجع بودن

مرجع بودن سایت 4000085 که زیر مجموعه آژآنس تبلیغاتی مشکات می باشد فرصتی استثنایی برای کسب و کارها برای مشاهده و انتخاب سازه های تبلیغاتی تهران و سایر استان ها می باشد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد.

تسریع در انجام امور

دغدغه خیلی از صاحبان کسب و کار بعد از طراحی کمپین تبلیغات محیطی، مبحث اجرای دقیق کمپین در بازه زمانی تعیین شده با بالاترین کیفیت می باشد که سعی کرده ایم به راحتی این دغدغه را برطرف کنیم.

تیم حرفه ای و پویا

از ابتدایی مراحل اجرای کمپین های تبلیغاتی یعنی شناخت کسب و کار تا انتهایی ترین مرحله اجرا همواره بهترین و متخصص ترین نیروهای تیم مشکات همراه شما خواهند بود با بتوانید بهترین نتیجه را ازین کمپین به دست آورید.

خلاقیت و بازهم خلاقیت

تبلیغات محیطی صرفا نوشتن یک متن در کنار عکس و چسباندن بر روی بیلبورد نیست.
تبلیغات محیطی بدون شناخت مخاطبین هدف و خلاقیت صرفا دور ریختن بودجه تبلیغاتی کسب و کار ها می باشد.

تماست می تونه تحولی در کسب و کارت ایجاد کنه.

مشاوره رایگان 85 40000 0919

نمونه کارها

_

مقالات

_