تبلیغات گوگل

مشتریان شما در گوگل هستند.
همانطور که می دانید گوگل محبوب ترین موتور جستجو است و هر کاربری که به دنبال خدمات، کالا یا هر چیز دیگری می گردد اولین کاری که انجام می دهد به گوگل مراجعه می کند و چه قدر تاثیر گذار می باشد که شما در لینک های اول گوگل باشید تا بیشترین بازخورد را از طریق گوگل کسب نمایید.

بهترین مکان برای گذاشتن یک جسد صفحه دوم گوگل است.

چگونه تبلیغ کنیم؟ چرا مخاطب کمی دارم؟

_

این ها سوالاتی است که ما به شما پاسخ می دهیم شما برای کسب و کار آنلاین نیاز به تبلیغات حرفه ای و جامع دارید تا قدرت فروش خود را بالا ببرید. همانطور که می دانید بالا بردن رتبه سایت در گوگل به وسیله سئو کار زمانبری خواهد بود ولی شما ضرورت بیشتری دارید تا بتوانید محصول یا خدمات خود را در زمان کمتری بفروشید و اینجاست که تبلیغات گوگل بعنوان یک اکسیر عمل می کند تا شما در جیگاه های ابتدایی سرچ مخاطبین قرار بگیرید و از اساسی ترین راه ها برای فروش و ارائه خدماتاستفاده می کنید.زیرا به طور متوسط روزانه 3.5 میلیاردجستجو در گوگل صورت می گیرد.

چگونه تبلیغ کنیم؟ چرا مخاطب کمی دارم؟

_
  1. دیده شدن درفضای کهکشانی اینترنت(به علت حجم زیاد کاربران در اینترنت شما فرصت طلایی برای دیده شدن دارید .
  2. تبلیغ خدمات و برند و افزایش رتبه و ترافیک سایت(پس از دیده شدن مخاطبان را به مشتری تبدیل می کنید
  3. استفاده از روش های نوین و کنار گذاشتن روش های کاغذی و پر هزینه(تبلیغات اینترنتی باوجود هزینه های کمتر تاثیرگذاری بیشتری نسبت به تبلیغات کاغذی خواهد داشت.

انواع روش‌های تبلیغات گوگل

_
  •  سایت‌های جستجوی گوگل (Google Search Sites) مانند گوگل، گوگل پلی، گوگل شاپینگ و نقشه گوگل
  •  سایت‌های همکار گوگل (Google Search Partners) مانند سایت آمازون
  • شبکه نمایش گوگل
  • ppc(پرداخت به ازای هر کلیک)
  • تبلیغ متنی (Text ad)
  • تبلیغ ویدیویی و اپلیکیشنی

تبلیغات در گوگل ادوردز چرا مهم است؟

_

مشتریان شما در گوگل هستند!

بی‌شک گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است. بر اساس آمار سایت الکسا، محبوبترین وب‌سایت در ایران نیز گوگل است. به طور متوسط روزانه بیش از 3.5 میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد.

آنها همان لحظه به شما نیاز دارند!

کاربران اینترنت زمانی که نیاز به یادگیری، یافتن و یا خرید چیزی دارند؛ شروع به جستجو می‌کنند. وقتی که آنها به دنبال محصول یا خدماتی هستند، احتمال سفارش محصول یا خدمات بیشتر از هر زمان دیگری است.

تماست می تونه تحولی در کسب و کارت ایجاد کنه

مشاوره رایگان 85 40000 0919

چگونه سایت خود را به صدر برسانیم؟

برای رساندن سایت خود به صدر لیست نتیجه های جستجو نیاز به مواد وابزار مختلفی همچون تبلیغات گوگل و سئو سایت دارید.

هزینه تبلیغات گوگلی چگونه محاسبه می شود؟

بر اساس کلمات کلیدی شما و جستجو گذشته کاربران گوکل برای هر کلمه کلیدی یک هزینه درنظر می گیرد و در هنگام اجرای تبلیغات محاسبه مانند مزایده های تبلیغاتی می باشد و به فاکتور های زیادی مانند صفحه لندینگ شما ، نرخ پرش از صفحه و…. بستگی دارد.

آیا در تعداد کلمات کلیدی برای تبلیغ محدودیت وجود دارد؟

خیر هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی به این معنی نیست که از هر کلمه ای برای تبلیغ استفاده کنید،چون بااستفاده از کلمات نامناسب بودجه تبلیغات خود را هدر می دهید.