تبلیغات همسان و کلیکی

از سال 1994 تا به حال  ، تبلیغات دیجیتال رشد پیوسته و یکنواخت داشته است. امروزه روال تبلیغات دیجیتالی شامل فرم های مختلف و متنوعی است.
شما حتی میتوانید از آمیختن و ترکیب دو طبقه از تبلیغات یک تبلیغ جدید بسازید برای مثال شما میتوانید تبلیغات مجدد یا remarketing  را با تبلیغات تصویری ترکیب کنید تا بتوانید به بازدید کنندگان یادآوری کنید تا خرید خود را انجام دهند یا تکمیل کنند . این پنج مورد از بهترین روش ها برای ساخت و ارائه تبلیغات هستند.

تبلیغات هدفمند در سایت های مختلف

 • بازاریابی از طریق موتور های جستجو

Search Engine Results Page(SERP) (زمانی که مطلبی را در گوگل یا بینگ جستجو میکنید ،نتایج محدودی با برچسب  ‘ad’در بالای صفحه موتور جستجو نمایان میشود. این تبلیغ ها نتیجه جستجو موتورهای تبلیغاتی هستند.)
Search Engine Marketing(SEM) (بازاریابی موتور جستجو تقریباً از معمول ترین روش های تبلیغاتی به شمار میرود. در این روش ، شما با کلمات بازی میکنید تا در رقابت با حریفان جستجوهای شما در صدر لیست پیشنهادی قرار بگیرد.علاوه بر آن بازاریابی موتور جستجو میتواند بر پایه کلیک هزینه دار هم باشد ؛
pay per click (PPC) یعنی هر کاربری که بر روی لینک مورد نظر شما کلیک کند و وارد آن شود شما هزینه آن جستجو و کلیک را پرداخت میکنید ؛ یا اینکه میتوانید به صورت زنجیره ای پرداخت کنید Cost Per Mille (CPM) که در این صورت شما بعد از هر هزاربار نمایان شدن و پیشنهاد داده شدن در سایت ها هزینه پرداخت میکنید البته بدون احتساب کلیک ها.

 • تبلیغات تصویری(شامل ویدیو ، عکس ، صوت و…)

همانطور که میدانیم دنیای تبلیغ از تبلیغات تصویری شروع شده است ، در تبلیغات تصویری از عکس و متون استفاده میشود که معمولاً در موتورهای جستجو و شبکه های جستجو گذاشته میشوند.خیلی از سایت ها تبلیغات درونی انجام میدهند و معروف ترین روش های تبلیغ تصویری عکس ها، تلفن های همراه، متون، بنرها، تبلیغات ظاهری و ویدیوها میباشند.

 • تبلیغات صفحه های مجازی

شنوندگان و دنبال کنندگان شما زمان زیادی را در صفحه های مجازی دنبال میکنند و این به شما این فرصت بزرگ را میدهد تا تبلیغ برند خود را انجام دهید. شما میتوانید از صفحه هایی همچون facebook , twitter , youtube , Instagram , linkedin reddit و غیره استفاده کنید تا برند و محصول خود را تبلیغ و معروف کنید.تبلیغات صفحه مجازی به شما کمک میکند که از شروع و پایه گذاری یک گروه یا شرکت ، تا پیشرفت و نمایان شدن ، تا سرعت بخشیدن به مشتقات سایت و افزایش تعداد بازدید کنندگان و افزایش خورده فروشی برسید.

  • تبلیغات همسان

  تبلیغات همسان میتوانند در صفحه های مجازی و سایت ها باشند و به صورت یک نوع اصلی از تبلیغ به حساب نمی آیند . این نوع تبیلغات معمولاً در پایین متون پیشنهادی، موضوعات مربوط،داستان های پیشنهادی، که از لحاظ تماشا کردن با جستجو یا متن شما نزدیک باشد آورده میشوند.در این صورت شما با تنها فشردن یک دکمه به سایت مورد نظر وارد میشوید.

  •   تبلیغات مجدد یا Remarketing

  آیا تا به حال در سایت دیجی کالا  به دنبال کالایی گشتید و پس از رد شدن از آن و گشتن در صفحه مجازی دیگر تبلیغ مربوط به همان سایت وکالایی را که به دنبال آن بودید را پیدا میکنید؟این را تبلیغات مجدد مینامند . همچنین دوباره هدف قرار دادن مشتری ؛ تبلیغ مجدد از تبلیغات دیگر استفاده میکنند تا شما را دنبال بکنند. تقریباً هر  پلتفرم صفحه مجازی همچون گوگل ویژگی تبلیغات مجدد را به سایت خود اضافه کرده است.

تماست می تونه تحولی در کسب و کارت ایجاد کنه

مشاوره رایگان 85 40000 0919