تبلیغات همسان و کلیکی

از سال 1994 تا به حال  ، تبلیغات دیجیتال رشد پیوسته و یکنواخت داشته است. امروزه روال تبلیغات دیجیتالی شامل فرم های مختلف و متنوعی است.
شما حتی میتوانید از آمیختن و ترکیب دو طبقه از تبلیغات یک تبلیغ جدید بسازید برای مثال شما میتوانید تبلیغات مجدد یا remarketing  را با تبلیغات تصویری ترکیب کنید تا بتوانید به بازدید کنندگان یادآوری کنید تا خرید خود را انجام دهند یا تکمیل کنند . این پنج مورد از بهترین روش ها برای ساخت و ارائه تبلیغات هستند.

تبلیغات هدفمند در سایت های مختلف

تبلیغات همسان میتوانند در صفحه های مجازی و سایت ها باشند و به صورت یک نوع اصلی از تبلیغ به حساب نمی آیند . این نوع تبیلغات معمولاً در پایین متون پیشنهادی، موضوعات مربوط،داستان های پیشنهادی، که از لحاظ تماشا کردن با جستجو یا متن شما نزدیک باشد آورده میشوند.در این صورت شما با تنها فشردن یک دکمه به سایت مورد نظر وارد میشوید.

تبلیغات مجدد یا remarketing

_

آیا تا به حال در سایت دیجی کالا  به دنبال کالایی گشتید و پس از رد شدن از آن و گشتن در صفحه مجازی دیگر تبلیغ مربوط به همان سایت وکالایی را که به دنبال آن بودید را پیدا میکنید؟این را تبلیغات مجدد مینامند . همچنین دوباره هدف قرار دادن مشتری ؛ تبلیغ مجدد از تبلیغات دیگر استفاده میکنند تا شما را دنبال بکنند. تقریباً هر  پلتفرم صفحه مجازی همچون گوگل ویژگی تبلیغات مجدد را به سایت خود اضافه کرده است.

تبلیغات تصویری(شامل ویدیو ، عکس ، صوت و…)

_

همانطور که میدانیم دنیای تبلیغ از تبلیغات تصویری شروع شده است ، در تبلیغات تصویری از عکس و متون استفاده میشود که معمولاً در موتورهای جستجو و شبکه های جستجو گذاشته میشوند.خیلی از سایت ها تبلیغات درونی انجام میدهند و معروف ترین روش های تبلیغ تصویری عکس ها، تلفن های همراه، متون، بنرها، تبلیغات ظاهری و ویدیوها میباشند.

تبلیغات بنری کلیکی

_
  • تبلیغات بنری کلیکی یکتانت در بزرگترین وبسایت‌های ایران نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید انتخاب کنید که بنرتان در زمان دلخواه‌، به کاربرانی در محدودهٔ جغرافیایی مشخصی نمایش داده شود. حتی می‌توانید انتخاب کنید که کاربران کدام دستگاه‌ها یا سیستم‌عامل‌ها بنر شما را ببینند.
    تعرفهٔ تبلیغات بنری کلیکی متفاوت است. قیمت این کلیک به ماهیت کسب‌وکارتان، پیشنهاد یا ارزش ویژه‌ای که به کاربران در بنر ارائه می‌کنید و جذابیت طراحی بنرتان وابسته است. هرچه جذابیت بنر برای کاربران بیشتر باشد، هزینهٔ کمتری به ازای هر کلیک پرداخت خواهید کرد.

تماست می تونه تحولی در کسب و کارت ایجاد کنه

مشاوره رایگان 85 40000 0919