تبلیغات دیجیتال

در 27 اکتبر سال 1994 اولین بنر تبلیغاتی در اینترنت گذاشته شد و شرکت های تبلیغاتی نیاز خود را برای تبلیغات، در سطح صفحه های مجازی و اینترنت یافتند. سایز این تبلیغ در ابعاد 62*468 بوده و متن آن خیلی ساده بود: (آیا تا به حال اینجا کلیک کردی؟)
گشت و گذار در اینترنت را به یاد دارید که به به معنای گشت و گذار در یک مین از تبلیغات ناخواسته پاپ آپ بود؟ وقتی “تبلیغات دیجیتال” تقریباً منحصراً به بنرهای چشمک زن ناخوشایند و تبلیغات نوار کناری تصادفی اشاره داشت؟تبلیغات آنلاین از آن روزها به بلوغ زیادی رسیده است، واضح است که آینده تبلیغات دیجیتال در ایجاد یک تجربه تبلیغاتی هدفمند متمرکز است که محتوای مربوطه را بدون احساس مزاحمت یا تهاجم به مصرف کنندگان ارائه می دهد.

جلوگیری از تبلیغ برای ذخیره کردن پول مانند خاموش کردن ساعت برای جلوگیری از گذر زمان است.

رپورتاژ آگهی

تبلیغات بنری

تبلیغات در سایت های پر بازدید

Adwords

تبلیغات همسان

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تبلیغات ویدئویی

ایمیل مارکتینگ

بهینه سازی

_

قدم به قدم به طرف جلو حرکت می کنیم تا مطلوب ترین نتایج را از اطلاعات شما استخراج کنیم. بزرگترین نقطه قوت ما اندازه گیری تمام زوایا پروژه برای دستیابی به اهداف تعیین شده است و بهینه سازی آن می باشد که  در نتیجه این روند، هیچگاه شاهد نقطه ای کور یا مبهم در کمپین های تبلیغاتی نخواهید بود. به شما اطمینان می دهیم که این اعتماد ارزشش را خواهد داشت.

تیمی جوان و حرفه ای

_

تیم مشکات به کمک سال ها تجربه در زمینه وب برندینگ،با بهره گیری از نوین ترین روش ها در تبلیغات و ایجاد کمپین های تبلیغاتی و هدفمند، بستری برای معرفی و ارائه محصولات و خدمات شما ایجاد می کند. از این رو در کمترین زمان ممکن می توانید مشتریان بالقوه خود را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید. به کمک مشکات در زمانی اندک، برنامه ای دقیق برای تبلیغات خود خواهید داشت.

تماست می تونه تحولی در کسب و کارت ایجاد کنه.

مشاوره رایگان 85 40000 0919

تبلیغات دیجیتال را از اینجا شروع می کنیم

_