بازاریابی شبکه های اجتماعی

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

_

از طریق رسانۀ مورد علاقۀ مشتریان با آنها ارتباط برقرار کنید!

شبکه‌های اجتماعی دیگر تبدیل به بخشی از زندگی روزمرۀ بسیاری از ما شده‌اند. ما از طریق این شبکه‌ها اخبار روز را دنبال می‌کنیم، مطالب مورد علاقۀ خود را می‌خوانیم و با دوستان خود در ارتباط هستیم و خیلی از مشتریان ما در این شبکه های اجتماعی وقت خود را می گذارند.جایی حضور داشته باشید و تبلیغات کنید که مشتریان شما در آنجا حضور دارند. تبلیغ شما بروی شبکه های مجازی که یکی از انواع آن تبلیغات اینفلوئنسرمارکتینگ است می‌تواند تاثیر بسزایی در درآمدتان داشته باشد

قبل تبلیغات در زمین خود بذر بکارید!

_

تبلیغات مانند بارش باران بر روی زمین می ماند و اگر قبل از تبلیغات در زمین خود بذر(محتوا) نکاشته باشید نمی توانید نتیجه مناسبی بگیرید و برای نتیجه گیری نیاز به زمان بندی و برنامه ریزی مناسب دارید تا بتوانید به بازدهی برسید و این برنامه ریزی توسط شرکت های تبلیغاتی همچون مشکات انجام می شود.مشتری ها ،دنبال کنندگان و شنوندگان شما محتوای مفید از کسب و کار شما میخواهند و این افراد دنبال این هستند که یک محتوای اصیل و طبیعی از شما داشته باشند که از سایت یا محتوای دیگران نمونه برداری نشده باشد پس می توان گفت یکی از مهمترین فاکتورهای قبل از تبلیغات، تولید محتوا به شمار می آید.مخاطب با وارد شدن به پیج شما می خواهد چیز ارزشمندی یاد بگیرد یا خدمات مفیدی دریافت کند.تیم مشکات در تمام 10 سال فعالیت خود در زمینه تبلیغات و تولید محتوا تجربه توانسته نمونه های مفیدی از انواع تبلیغات و تولید محتوا تولید کند که باعث رونق کسب وکار و برند سازی مشتری های خود شده است.

سه مرحله اصلی تبلیغات!!

_

در تبلیغات دیجیتال از ابزارهای شبکه اجتماعی همچون فیس بوک، یوتیوب، اینستاگرام، لینک دین،آپارات،تلگرام و واتسپ و…. که حجم بزرگی از تبلیغات را شامل می شود زیرا دنبال کنندگان صفحه های مجازی هرروزه در حال افزایش هستند.
تبلیغات شامل سه مرحله اصلی می باشد:
قبل از تبلیغات،هنگام تبلیغات و بعد از تبلیغات که باید برای تمام مراحل استراتژی مناسبی در نظر گرفته شود تا بهترین بازدهی از تبلیغات داشته باشید.
از انتخاب پیج ها و اینفلوئنسرهای متناسب با نیاز و اهداف مجموعه گرفته تا چگونگی پاسخ دادن با نظرات مشتریان و هدایت مخاطبین به صفحه مورد نظر نیاز به تجربه و استراتژی دارد و صرفا گذاشتن یک پست در پیج یک اینفلوئنسر را نمی توان گفت تبلیغات بازاریابی شبکه های اجتماعی را به درستی انجام داده ایم.ما در کنار شما هستیم تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.

تماست می تونه تحولی در کسب و کارت ایجاد کنه

مشاوره رایگان 85 40000 0919