استرابورد

برخلاف بیلبوردهای تبلیغاتی  و عرشه های پل که در فواصل بین شهری، بزرگراه ها و یا خیابان های بزرگ پر رفت و آمد شلوغ قرار دارند، «استرابرد ها عموماً درون شهر و نزدیک محل زندگی افراد نصب می شوند» به همین دلیل فضای تبلیغاتی بهتری را برای کسب و کارهای محلی ایجاد می کنند، از طرف دیگر نوع سازه تبلیغات استرابورد به دلیل ویژگی سرعت درنصب و راه اندازی تبلیغات باعث شده است تا کمپین‌های ترغیب کننده با هدف فروش و کمپین های کوتاه مدت تبلیغاتی در این نوع رسانه بسیار مورد استقبال قرار بگیرد:

  • معرفی یک محصول جدید
  • معرفی طعم جدیدی از محصول موجود
  • اجرا کردن یک کمپین مناسبتی خاص
10

هرگونه پیامی که در لحظه و به صورت موقتی می‌توانند سبب افزایش فروش، تقویت برند و یا یادآوری برند باشد در تبلیغات استرابورد به خوبی انجام می‌شود. با ورود تبلیغات نوع استرابورد، اصناف و کسب و کارهای مختلف زیادی که سابقاً توانایی انجام تبلیغات بنری بیلبوردی نداشتند بتوانند به بازار تبلیغات بنری وارد شوند. بسیاری از کسب و کارهای محلی از آرایشگاه ها رستوران ها و مراکز محلی خرید و شرکت‌های خدماتی که نیازی به تبلیغات گسترده ندارند می‌توانند از تبلیغات استرابرد استفاده کنند. به دلیل این دامنه محدودِ این رسانه تبلیغاتی، استرابورد باعث شده تا اثربخشی و کارایی تبلیغات در این رسانه تبلیغاتی افزایش پیدا کند. امروزه زیاد میبینیم که وجود یک بنر استرابورد در گوشه یک میدان کوچک محلی می‌توانند اثربخشی بالاتری از یک بیلبورد تبلیغاتی در یک بزرگراه بین شهری ایجاد کند به این دلیل که استرابرد در فاصله نزدیک‌تری به مخاطب و مشتری خود قرار دارد و احتمال فروش و یا اثربخشی تبلیغات در آن بالاتر است. استرابرد های تبلیغاتی ویژگی های بسیار زیادی دارند که در ادامه به برخی از مهمترین این مزایا و معایب تبلیغاتی آنها اشاره می کنیم.

مزایا استفاده از استرابوردها چیست؟

_

سریع النصب بودن بنرهای تبلیغات بر روی استرابورد یکی از مزیت های اصلی و معیار انتخاب برخی صاحبان کسب و کار می باشد.

  • از مزایای دیگر استرابورد های تبلیغاتی می توان به دلیل اینکه به آسانی نصب می شوند و فضای زیادی از فضای شهری را نمیگیرند تعداد زیادی از این سازه ها در خیابان ها و معابر وجود دارد واستفاده توام از مبلمان شهری در کنار استرابورد های تبلیغاتی باعث شده تا این سازه های تبلیغاتی کارایی دیگری نیز در محیط های شهری داشته باشد. این مورد در استرابرد های تبلیغاتی بسیار بیشتر و بهتر از بیلبوردهای تبلیغاتی وجود دارد.
  • این نوع سازه ها به دلیل ابعاد سایز کوچکتر این نوع رسانه تبلیغاتی نسبت به بیلبورد ها باعث می شود تا آنها بتوانند به خوبی در زیر پل های عابر پیاده پل های روگذر سواره فضاهایی که برای نصب بیلبورد قابلیت ایجاد شدن ندارد پیاده سازی شوند در واقع استرابورد فضاهای تبلیغاتی بکری را که از دید بیلبورد مغفول مانده است را شناسایی و تصاحب کرده است.
  • یکی دیگر از مزایای استرابرد های تبلیغاتی، قیمت به مراتب پایین‌تر آنها نسبت به بیلبوردهای تبلیغاتی است و این قیمت ارزان اجاره استرابرد ،باعث روی آوردن خیل بیشتری از  کسب و کارها به این رسانه تبلیغاتی میباشد.
  • از طرف دیگر یکی از ویژگی های فنی این رسانه تبلیغاتی این است که استرابرد ها در زاویه دید پایین تر و حتی در راستای دید رانندگان در خیابان های اجرا می شود به همین دلیل اثربخشی و کارایی این رسانه تبلیغاتی افزایش پیدا میکند. چرا که یکی از المان های اصلی یک رسانه تبلیغاتی نرخ مشاهده و یا ایمپرشن رسانه تبلیغاتی است.
  • یکی دیگر از مزیتهای استرابوردهای تبلیغاتی که بسیار به نفع صاحبان کسب و کارها و تبلیغ دهندگان است تعداد پروژکتورهای کمتر این سازه های تبلیغاتی نسبت به بیلبورد می باشد و خیلی از استرابوردها دارای روشنایی نیستند و شاید بتوان گفت تنها عیب استفاده از استرابورد ها همین می باشد که در طول شب دید کمتری نسبت به بیلبورد ها و عرشه های پل خواهد داشت.هر چقدر که هزینه برق مصرفی رسانه تبلیغاتی کمتر باشد هزینه پایین تری را نیز برای تبلیغ دهندگان خواهد داشت.

استرابوردهای تهران

دانلود رایگان

ارسال لینک دانلود

مشاوره و اجاره استرابوردها

مشاوره رایگان 85 40000 0919