پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹
پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹

طراحی کمپین ایده پردازی

 گام اول برای شروع تبلیغات هر محصول یا برندی، داشتن یک برنامه دقیق و ساماندهی شد برای تعیین هدف و سبک یا تم کلی تبلیغات، و بررسی همه جانبه عوامل، جهت انتخاب بهترین روش‌های تبلیغات است. این برنامه‌ریزی کلی توسط کمپین‌ ایده پردازی که تعداد زیادی از طراحان و متخصصان را شامل می‌شود صورت می‌گیرد، که نیاز اولیه داشتن تبلیغات موفق است.

لزوم تشکیل کمپین‌های ایده پردازی:

 شاید در دید اول نیاز به کمپین‌ها حس نشود اما داشتن چند تبلیغ غیرهماهنگ، هرچند که به خودی خود تبلیغات موفقی باشند، در مجموع ممکن است یک برند را به نتیجه مطلوب نرساند چراکه هماهنگی و هدفمندی تبلیغات، فاکتوری بسیار اساسی در اثرگذاری آن‌ها خواهند بود.

 در کمپین‌های ایده پردازی، جوانب مختلف تبلیغات مناسب یک محصول توسط متخصصین هر قسمت مورد توجه و بررسی قرار گرفته و درنهایت یک تصمیم‌گیری مناسب و کلی جهت پیشبرد اهداف مورد نظر یک شرکت انجام می‌گیرد، که تا مدت‌های طولانی می‌تواند الگوی کار و برنامه تبلیغات آن برند باشد و در طول زمان با روش‌های مختلف به هدف تعیین شده برسد.

 تبلیغاتی که مناسب و هماهنگ با اهداف کلی یک برند صورت گرفته نشده باشند، فارغ از داشتن کیفیت طراحی و یا ساخت بالا، عملاً بازدهی مناسبی نخواهند داشت، درنتیجه این برنامه ریزی نقشی حیاتی در جهت‌دهی کل سیستم تبلیغاتی اتخاذ شده ایفا می‌کند.

انتخاب بهترین روش‌های تبلیغاتی که مناسب محصول یا برند موردنظر ما باشند، انتخاب بهترین مکان‌ها و محیط‌ها برای تبلیغات، انتخاب طرح یا تم کلی تبلیغات که باعث هماهنگی همیشگی و بهتر تمامی تبلیغات خواهد بود، و اتخاذ سیاست‌های کلی مناسب جهت تاثیرگذاری روی جامعه هدف، مهم‌ترین تصمیم‌گیری‌ها و بررسی‌هایی هستند که در کمپین ایده‌ پردازی صورت می‌گیرند.

 بدون شک سپردن مسئولیت ایده‌پردازی و سیاست‌دهی تبلیغات یک محصول به یک تیم، امری بسیار حساس و دقیق است چراکه این سیاست‌های کلی، تاثیر مستقیمی روی اثربخشی تمامی تبلیغاتی که از آن پس انجام خواهد گرفت خواهند داشت. لذا یکی از مهم‌ترین تصمیم‌گیری‌ها برای هر شرکتی، انتخاب یک تیم حرفه‌ای و باتجربه برای به‌دست گرفتن کمپین تبلیغاتی محصولات خود خواهد بود که باید با بیشترین دقت صورت بگیرد.

Hand write a media channel for business

 یک کمپین تبلیغاتی موفق علاوه بر داشتن بازاریابان و ایده‌پردازان حرفه‌ای، بهتر است دارای امکانات طراحی و ساخت باکیفیت خود تبلیغات را نیز باشد تا بین تیم ایده‌پردازی و تیم اجرایی دو دستگی و اختلافی صورت نگیرد و هماهنگی تبلیغات از بین نرود. شرکت مشکات علاوه بر به‌کارگیری متخصصین و ایده‌پردازان خلاق و مجرب، در طراحی و پیاده‌سازی تمام پروسه تبلیغات نیز شما را همراهی خواهد کرد تا تبلیغاتی با بالاترین بازدهی و کیفیت داشته باشید.