پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹
پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹

هدایای تبلیغاتی

 در هرنوعی از تبلیغات، تلاش طراحان در درگیر کردن مشتری با محصول، به بیشترین میزان ممکن است. درگیر شدن احساس مشتری و همچنین تماس طولانی مدت مشتری با تبلیغات، یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای گرفتن بهترین نتیجه است.

promotional gifts

 مسلماً تمام مشتریان علاقه‌مند به دریافت هدایایی خواهند بود که نه‌تنها به صورت رایگان در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرند بلکه برای‌آن‌ها کاربردی و به‌یادماندنی نیز هستند و معمولاً کمتر کسی از مشتریان، تمایل به دریافت این هدایا نخواهد داشت. هدایای تبلیغاتی علاوه بر اینکه اعتبار یک شرکت را افزایش داده و با ایجاد احساس رضایت در مشتری، وفاداری و اعتماد او به شرکت را افزایش می‌دهند، نوعی تبلیغات پایدار و دائمی محصول نیز به حساب می‌آیند؛ چراکه همواره همراه مخاطب خواهد بود. تبلیغاتی که روی این هدایا قرار میگیرند، علاوه بر خود فرد، توجه اطرافیان و دیگر افرادی که آن محصول را مشاهده می‌کنند را نیز جلب خواهد کرد و به نوعی یک تبلیغات سیار محسوب می‌شود.


Promotional merchandise ideas

 اعتماد و علاقه‌ای که یک مشتری با دریافت هدیه از طرف یک برند به آن پیدا خواهد کرد نیز علاوه بر این‌که خود بسیار ارزشمند خواهد بود و موجب انتخاب آن برند در میان رقبا تا مدت‌های طولانی خواهد شد؛ بازاریابی شخصی مشتریان را نیز به همراه خواهد داشت. این بازاریابی به این صورت انجام می‌شود که با افزایش اعتماد و وفاداری یک مشتری به یک برند، مشتری خود دست به معرفی محصول و یا برند به آشنایان خود کرده و این اعتماد و علاقه را به اطرافیان خود نیز انتشار خواهد داد، که در نتیجه محبوبیت بالایی برای برند موردنظر در جامعه مشتریان خود ایجاد خواهد کرد.

 انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی قابل تهیه و ارائه به مشتریان هستند؛ اما مسئله مهم این است که درحقیقت چه نوع هدیه ای برای هر موقعیت و هرقشری از مشتریان مناسب بوده و بیشترین بازدهی و بازاریابی را به‌دنبال خواهد داشت. انتخاب هدیه مناسب به عوامل زیادی مانند نوع محصول یا برند، جامعه و قشر مشتریان، نوع و محل ارائه هدایا، هدف تبلیغات و… مربوط می‌شود که عدم توجه به آن‌ها و انتخاب نادرست هدیه، تاثیر آن را به کل ازبین خواهد برد.

promotional gifts

 علاوه بر ابن کیفیت و کارآمدی هدایا نیز در ایجاد علاقه در مخاطب بسیار موثر است به‌طوری که ارائه هدایای بی‌کیفیت نه‌تنها تبلیغاتی انجام نمی‌دهد، بلکه تبلیغات منفی را نیز برای برند به همراه داشته و از اعتبار آن می‌کاهد.

 لذا طراحی اصولی و ساخت هدایای مرغوب و باکیفیت نیز که مهم‌ترین عامل در افزایش تاثیرگذاری این نوع تبلیغات را داراست، نیاز به تجربه و داشتن امکانات حرفه‌ای دارد و طراحان حرفه‌ای شرکت مشکات دارای آمادگی فنی و تجربه کافی جهت انجام این پروژه‌ها با بالاترین بازدهی هستند.