پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹
پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹

غرفه سازی

سالانه تعداد بسیار زیادی از نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و جشنواره‌ها جهت معرفی محصولات یا کسب و کارها برگزار می‌شوند که باتوجه به حضور قشر مشتریان مرتبط با محصول در آن‌ها، نقش به‌سزایی در معرفی یک محصول یا شرکت به جامعه هدف و بازاریابی محصولات دارند. علاوه بر این، تبلیغات میدانی به نمایشگاه‌ها محدود نمی‌شوند و در بسیاری از محیط‌های مرتبط با محصولات یا خدمات نیز انجام می‌گیرند.

نکات مهم غرفه سازی:

 هنگام انجام این تبلیغات میدانی چه در نمایشگاه‌ها و چه در دیگر محیط‌هایی از قبیل فروشگاه‌ها و غیره، گروه تبلیغاتی نیاز به یک غرفه جذاب و مخصوص خواهد داشت که در درجه اول مخاطب را به سمت خود جذب کرده و سپس معرفی و ارائه به مشتری صورت بگیرد.

 طراحی و ساخت حرفه ای غرفه‌ها، امروزه اهمیت بسیاری پیدا کرده، چراکه ازدیاد روزافزون رقبا در هر حوزه‌ای، و حضور گسترده تعداد زیادی از آن‌ها در محیط مشابه، کار را برای جذب مشتری به غرفه خود بسیار سخت و پیچیده کرده است. بدون شک چیزی که در درجه اول یک بازدید کننده را به سمت یک غرفه جدید حذب می‌کند، جلوه بصری و داشتن جذابیت ظاهری غرفه، و همچنین استفاده از تبلیغات هوشمندانه در غرفه خواهد بود.

 امروزه غرفه‌ها ظاهر کلیشه‌ای و ساده خود را از دست داده و با سازه‌هایی به مراتب جذابتر، که معمولاً علاوه بر زیبایی خود سازه، تبلیغات محصول مورد نظر را نیز شامل می‌شوند و یا دربرگیرنده تم رنگی یک برند یا محصول هستند همراه میشوند تا علاوه بر جلوه ظاهری، استفاده تبلیغاتی بیشتری نیز از فضا صورت بگیرد.

 همان‌طور که ذکر شد، غرفه‌ها علاوه بر نمایشگاه‌ها در دیگر محیط‌ها، مانند استندهای معرفی و یا سمپلینگ خدمات در محیط‌های مختلف نیز به‌کار می‌روند که در این حالت نیز جهت جذب مشتری و ترقیب به تست و یا خرید محصول، نیاز است که سازه از زیبایی کافی برخوردار بوده و در دید اول برای مشتری جالب به نظر برسد. استفاده تبلیغاتی از محیط استند نیز این بازاریابی را دوچندان خواهد کرد چراکه حتی اگر مخاطب زمان تست سمپل و یا شنیدن توضیحات بازاریاب را نداشته باشد نیز از طریق این تبلیغات محصول را مشاهده کرده و با آن آشنا می‌شود.

علاوه بر اهمیت فوق‌العاده طراحی غرفه‌ها، که امری حرفه‌ای و مهم است، کیفیت ساخت و پیاده‌سازی غرفه نیز بسیار حائز اهمیت بوده و باید لزوماً به‌دست یک تیم حرفه‌ای و باتجربه، و با داشتن یک هدف و برنامه‌ریزی مشخص انجام بگیرد. شرکت مشکات تمامی امکانات لازم جهت طراحی، ساخت و پیاده سازی این غرفه‌ها را داراست.