پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹
پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹

سمپلینگ

  یکی از موثرترین روش‌ها جهت تاثیرگذاری برروی ذهن مخاطب تبلیغات، درگیر کردن تجربه شخصی فرد و علاقه‌مند ساختن مشتری به محصول موردنظر ماست. خیلی از اوقات تنها مشاهده تصویر و بسته‌بندی یک محصول برای معرفی کامل آن و نشان دادن کیفیت و ویژگی‌های آن کافی نیست و برای جلب توجه بیشتر مخاطب، نیاز است تا مشتری خود محصول را امتحان کند، که این امر با سمپلینگ امکان‌پذیر است.

 سمپلینگ به ارائه نمونه‌های کوچک از محصول به مشتری گفته می‌شود که یکی از جدیدترین و موثرترین روش‌ها برای معرفی و بازاریابی محصولات جدید می‌باشد. مشتریان بعد از دریافت این سمپل‌ها علاوه بر احساس نزدیکی و رضایت از تست رایگان محصول، به خوبی با ویژگی‌های آن آشنا شده و نام و برند آن را به خاطر می‌سپارند و علاوه بر مصرف شخصی، ممکن است آ« را به یکدیگر نیز معرفی کنند.

 استندهای سمپلینگ در محیط‌های مرتبط با محصول مورد نظر که تعداد بسیار زیادی از مشتری‌های محصول در آن رفت و آمد می‌کنند قرار می‌گیرند و معمولاً با استقبال بسیار خوبی از مشتریان روبرو می‌شوند. برای مثال سوپرمارکت‌های بزرگ و فروشگاه‌های خوراکی، بهترین مکان‌ها برای سمپلینگ محصولات خوراکی، و داروخانه‌ها و دراگ‌استورها بهترین مکان برای سمپلینگ محصولات آرایشی بهداشتی خواهند بود.

 علاوه بر کیفیت خود محصول، وجود تیم حرفه ای سمپلینگ و استفاده از افراد حرفه‌ای برای انجام سمپلینگ نیز نقش بسیار مهمی در بازاریابی محصول و موثر واقع شدن سمپلینگ خواهد داشت. همچنین داشتن استند جذاب و حرفه‌ای نیز نقش به‌سزایی در جلب توجه مشتریان دارد که طراحی آن باید توسط متخصصان حرفه‌ای تبلیغات صورت بگیرد.

 شرکت مشکات علاوه بر طراحی تبلیغات و استندهای تبلیغاتی سمپلینگ، ضمن همکاری با حرفه‌ای‌ترین تیم‌های بازاریابی و سمپلینگ، بهترین بازدهی را برای تبلیغات محصولات شما به ارمغان خواهد آورد.