پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹
پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹

تیزر تبلیغاتی

 امروزه با گسترش پرسرعت استفاده از رسانه‌های دیجیتال به خصوص رسانه‌های مجازی و تلوزیون، امکان ارائه تبلیغات به نحوی که بسیار پرمفهوم‌تر و کارآمدتر از تبلیغات تک جمله‌ای، تصویری و دوبعدی هستند فراهم آمده است. در این رسانه‌ها تبلیغات شکل گسترده‌تری از یک تصویر ساده به خود گرفته‌اند و با تیزرهای تبلیغاتی جایگزین شده‌اند.

مزیت تیزرهای تبلیغاتی:

 تیزرهای تبلیغاتی مدت زمان بیشتری به مخاطب نمایش داده میشوند و درنتیجه امکان انتقال مقدار بسیار بیشتری از اطلاعات به مخاطب وجود خواهد داشت. واضح است که تیزرهای تبلیغاتی پتانسیل بسیار بیشتری جهت پیاده‌سازی انواع ایده‌ها و تهیه انواع مدل‌های تبلیغات که برای هرنوع محصولی مناسب باشند دارند و دامنه بسیار گسترده‌تری جهت ایده‌پردازی به طراحان می‌دهند.

 این تیزرها علاوه بر اینکه تاثیرگذاری بسیار زیادی دارند بسیار کاربردی نیز هستند چراکه نه فقط در تلوزیون، بلکه در سایت‌ها، شبکه‌های مجازی، پیامرسان‌های مجازی، تلوزیون‌های شهری و… نیز قابل پخش و انتشار هستند که باتوجه به وجود تعداد بسیار زیاد کاربران مجازی، چه بسا می‌توانند بازدیدهای بسیار بیشتری نسبت به تبلیغات فیزیکی داشته باشند.

 فارغ از بحث اثربخشی تیزرهای تبلیغاتی، برای حصول بالاترین بازدهی بدون شک تنها داشتن یک تیزر تبلیغاتی مهم نیست. طراحی یک تیزر جذاب، که مناسب محصول موردنظر ما باشد و نظر جامعه هدف آن محصول را به خود جلب کند وابسته به عوامل مختلفی است.

 یک تیزر تبلیغاتی موفق در درجه اول باید دارای یک سناریو جذاب و مناسب باشد که با هوشمندی و باتوجه به اهداف تبلیغات صورت بگیرد. علاوه بر طراحی و سناریو تیزر، کیفیت اجرا، فیلم‌برداری و ساخت تیزر نیز نقشی حیاتی در تهیه یک تیزر باکیفیت دارد که بدون شک باید توسط یک تیم حرفه‌ای و با امکانات به‌روز و مناسب صورت بگیرد.

 با این وجود تهیه یک تیزر تبلیغاتی باکیفیت که تمامی عوامل فوق را داشته باشد معمولاً برای بسیاری از شرکت‌ها یا کارخانه‌ها مقدور نیست، چراکه هزینه‌های درخواست شده جهت تهیه این تیزرها معمولاً به شدت بالا و سرسام‌آور درنظر گرفته می‌شود. اما شرکت مشکات با درنظر گرفتن محدودیت منابع مالی شرکت‌ها، امکان ارائه انواع خدمات و ساخت تیزرهای تبلیغاتی با بالاترین کیفیت و توسط باتجربه‌ترین متخصصان و طراحان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن فراهم کرده است تا برندها بتوانند بهترین تبلیغات و بازدهی را باتوجه به منابع مالی خود انجام بدهند.