پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹
پست الکترونیک: hi@meshcat.com مشاوره: ۸۵ ۴۰۰۰۰ ۰۹۱۹

تبلیغات بیلبوردی و آفلاین

 تبلیغات محیطی باوجود این‌که یکی از قدیمی‌ترین روش‌های تبلیغاتی هستند که از سالیان قبل برای معرفی برندها  محصولات استفاده شده‌اند، با وجود تنوع زیاد روش‌ها، و وجود پتانسیل و بازدهی خوب در محیط شهری هنوز هم یکی از مهم‌ترین و محبوب ترین دسته‌های تبلیغات هستند.

 محیط‌های شهری به دلیل اینکه بدون نیاز به هیچ ابزاری از قبیل اینترنت، تلوزیون و… به صورت خودکار و در حین رفت و آمد مورد توجه مخاطبین قرار میگیرند، بازدهی بالایی دارند و باتوجه به وجود ترافیک و فواصل طولانی حمل و نقل به خصوص در شهرهای بزرگ، پتانسیل جلب توجه تعداد بسیار زیادی از افراد به صورت روزانه را خواهند داشت. به همین دلیل با استفاده بهینه از انواع فضاهای شهری و تعبیه تبلیغات موثر و مناسب در این مکان‌ها، می‌توان به بازاریابی فوق‌العاده‌ای دست پیدا کرد.

 انتخاب نوع تبلیغات محیطی ارتباط بسیار زیادی با نوع برند یا خدمت معرفی شده دارد که به معرفی تعدادی از این انواع میپردازیم:


بیلبورد:

وجود بیلبوردها در کنار اتوبان‌ها و خیابان‌های پرطردد، نظر تعداد بسیارزیادی از مخاطبین از جمله رانندگان، مسافران، و حتی عابران را جلب خواهد کرد چراکه بسیاری از افراد، روزانه زمان بسیاری را در سفرهای داخل شهری و یا در حین انتظار در ترافیک سپری می‌کنند.

billboard

طراحی هوشمندانه و حرفه‌ای بیلبوردها مهم‌ترین نقش را در تاثیرگذاری آن‌ها در ذهن مخاطب ایفا خواهد کرد، چراکه یک بلبورد موظف به انتقال پیام تبلیغ و بازاریابی در زمانی کوتاه و به صورت مختصر و مفید می‌باشد. همچنین جذابیت بصری و گرافیکی بیلبورد نیز یکی از عوامل مهم در کارمد واقع شدن بیلیوردآخآمد واقع شدن بیلبورد خواهد بود.


عرشه پل:

پل‌های هوایی متعددی در تمامی اتوبان‌ها و خیابان‌های پرتردد وجود دارند که فضای مناسبی را جهت استفاده تبلیغاتی و هدفمند از توجه مخاطب فراهم آورده‌اند. تبلیغات عرشه پل نیز مانند بیلبوردها، تنها درصورتی موفق به کسب توجه مخاطب و بازاریابی محصول یا برند موردنظر خواهند شد که طراحی اصولی و حرفه‌ای را از هر نظر دارا باشند.

bridge spectacular


استرابورد:

استرابورد یکی از انواع جدید و نوین رسانه‌های محیطی است که در زمانی کوتاه، محبوبیت فراوانی پیدا کرده است. استرابوردها استندهای ایستاده و بادبانی هستند که در کنار خیابان‌ها و اتوبان‌ها نصب شده و مقاومت نسبتاً بالایی در مقابل باد دارند. انواع پوسترهای بزرگ تبلیغاتی و یا اطلاع‌رسانی قابل نصب روی استرابورد در محیط‌های مناسب هستند.

strawboard


لایت باکس:

لایت باکس‌ها تابلوهای تبلیغاتی هستند که دارای LED در زیر پوستر خود بوده و در شب نمایی فوق‌العاده جذاب و زیبا پیدا می‌کنند. لایت باکس‌ها نیز یکی از جدیدترین ابزارهای تبلیغات محیطی هستند که به دلیل زیبایی بصری، توجه مخاطبین زیادی را به خود جلب خواهند کرد.

light box


تلوزیون شهری:

تلوزیون‌های شهری، تلوزیون‌های بزرگی هستند که به منظور تبلیغات نوین ساخته شده و در تقاطع‌ها و مکان‌های پررفت‌وآمد قرار میگیرند. تلوزیون‌های شهری علاوه بر جلب توجه مخاطب به دلیل زیبایی بصری و وجود نور، محدودیت بیلبوردها و دیگر انواع فیزیکی تبلیغات را ندارند چراکه تصاویر نمایش داده شده دیجیتالی بوده و امکان تغییر تصویر و یا استفاده از تبلیغات متحرک مثل تیزر را نیز دارا هستند که برای مخاطب جذاب‌تر خواهد بود.

city television


ایستگاه و بدنه اتوبوس و مترو:

بخش بسیار زیادی از رفت و آمدهای افراد در شهرهای بزرگ به‌ وسیله وسایل حمل و نقل عمومی انجام می‌گیرد؛ به همین دلیل این فضاها پتانسیل بسیار بالایی جهت استفاده تبلیغاتی خواهند داشت. ایستگاه‌های مترو و اتوبوس به دلیل قرارگرفتن در محل انتظار تعداد زیادی از مسافران و همچنین وجود در معرض دید بسیاری از عابران، مورد توجه بسیاری از افراد قرار می‌گیرند.

همچنین اتوبوس‌ها نیز به دلیل حرکت در سطح شهر و در محیط‌های مختلف، یکی از بهترین انواع تبلیغات سیار هستند که به یک محیط خاص محدود نبوده و دامنه بسیار زیادی از مکان‌ها را شامل می‌شوند. لذا استفاده از محیط وسایل نقلیه عمومی، یکی از هوشمندانه‌ترین روش‌های تبلیغات محیطی خواهد بود.

bus stop advertisement

شرکت مشکات علاوه بر طراحی هدفمند و پیاده سازی حرفه‌ای انواع تبلیغات محیطی از قبیل بیلبورد، استرابورد، تابلوبورد، عرشه پل، لایت باکس و… قابلیت ساخت انواع این ابزارها را نیز داراست.